Інформація
Пошук

Гарантія

Купуючи акумуляторну батарею у нашому інтернет-магазині, ви отримуєте офіційну гарантію від виробника, яка становить від 12 до 36 місяців, в залежності від виробника даної АКБ. Також в нашому інтерент-магазині можуть пропонуватися до продажу акційні, або уцінені товари. Дані пристрої здебільшого перебувають на складі досить тривалий час, тому відповідно вони мають і укорочений гарантійний термін.

У каталозі магазину вони мають спеціальну позначку, тому хвилюватися, що при купівлі АКБ вам попадеться саме такий пристрій - не варто. Якщо покупець замовляє уцінений товар, то перед його відправкою про це окремо наголошуєтся. По замовчуванню, усі АКБ відправляються покупцям повністю справними та без будь-яких пошкоджень.

У разі купівлі акумулятора, у якого згодом на вашу думку виявилася якась несправність, то ви, як покупець маєте право повернути такий пристрій нам на діагностику. Після отримання пристрою від вас, ми направляємо його у серісний центр дилера, який зобов'язаний перевірити причину несправності вказану покупцем, якщо відповідно така існує. 

При купівлі будь-якого товару обов'язковою умовою угоди є видача документа, що підтверджує купівлю пристрою, відповідно із зазначенням дати самої покупки. У момент повернення товару покупець повинен вкласти такий документ до посилки разом із самим пристроєм (АКБ). Також до посилки бажано вкласти лист довільної форми з поясненням несправності, що виникла у вас.

Усі посилки по обміну/поверненню попередньо відправляються за рахунок покупця. Якщо після огляду буде виявлено, що насправність пристрою виникла внаслідок заводського браку, то витрати як на доставку, так і на купівлю самого пристрою будуть компенсовані покупцю в повному розмірі.

Далі, отримавши пристрій від вас, ми зобов'язуємось встановити причину несправності (якщо така існує), а також те, чи було порушення в експлуатації, що призвело до втрати заряду. Якщо воно було, і виникло з вини покупця, то про повернення або заміну не може бути й мови. У зворотному випадку продавець зобов'язується замінити АКБ на аналогічну за характеристиками і вартістю або повернути кошти. 

Гарантійні зобов'язання поширюються тільки на заводський брак. Глибокий розряд не є гарантійним випадком!

Гарантійним випадком є ??розрив внутрішнього ланцюга акумулятора, який пов'язує між собою 3 блоки (банки) у разі 6 вольтового акумулятора або 6 блоків (банок) в разі 12 вольтового АКБ. Також до гарантійного випадку відносять внутрішнє замикання АКБ, що викликане заводським браком.